Aktuális információk:

A nyáron ügyintézés céljából a következő szerdai napokon tartunk ügyeletet 8 és 12 óra között:

2017. július 5.
2017. július 19.
2017. augusztus 02.
2017. augusztus 16.

A javítóvizsgák időpontja: 2017. augusztus 29. (kedd) és augusztus 30. (szerda). Mindkét napon reggel 7:30-kor kell megjelenni ünneplő ruhában és bizonyítvánnyal együtt. A beosztást aznap reggel tekinthetik meg a javítóvizsgára utasítottak.

Az első tanítási nap: 2017. szeptember 1. péntek. Reggel 8 órától ünnepélyes tanévnyitó, majd ezen a napon osztályfőnöki órák lesznek.

A tankönyvosztás rendjét a következőképpen alakul:

2017. augusztus 30.: a leendő 9.A és 9.B osztálynak
2017. augusztus 31.: a leendő 9.C és 9.D osztálynak
2017. szeptember 1.: a leendő 10. évfolyamnak
2017. szeptember 4.: a leendő 11-12. évfolyamnak.

 

G I M N A Z I S T Á K !

Ebédjegyek igénylése: a Polgármesteri Hivatal 6. sz. irodájában

Augusztus 21 - Augusztus 31
7 30 - 15 30

Pénteken 7 30 - 13 00

Akinek bármilyen kedvezménye van, Tartós betegség,
Gyermekvédelmi kedvezmény, az hozza magával a másolatot,
aki Nagycsaládos azok óvodai vagy iskolalátogatási
igazolásokat hozzanak!

A 9. évfolyamos kedvezményezetteknek 50%-ot kell téríteni!

Ebédidő: 12 00 - 12 45

Ha a kollégiumi tanulók 2017.09.01-én nem tartanak igényt az étkezésre,
akkor hívják telefonon Kovácsné Varga Éva ügyintézőt.
Telefon: 06-20/377-2059

Aki 2017.08.31.-én szeretne jönni az csak a délelőtt folyamán lehetséges.

 

Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 
4130 Derecske, Lengyel utca 1.
OM: 031203
Egyéb foglalkozás (326/2013. (VIII.30) 17.§(2) a 2014/2015-ös tanévben
  név órarendi órák száma foglalakozás neve foglalkozás ideje, helye
1. Baranya Károly 22 tehetségfejl. foglalk. (informatika, 10.d) kedd 7. óra Sz01-es terem
      felzárkóztató foglalk. (matematika, 10.c) csütörtök 0. óra, 07-es terem
      felzárkóztató foglalk. (matematika, 12.c) szerda 7. óra, 05-ös terem
2. Faggyas Viktória 24 szabadon tervezhető (biológia, 11.a) csütörtök 0. óra, Sz12-es terem
      szabadon tervezhető (biológia, 12.a) péntek 0. óra, 14-es terem
3. Farkasvölgyi Győző 25 szabadon tervezhető (történelem, 12.a) csütörtök 8. óra, 14-es terem
4. Farkasvölgyi Győzőné 24 szabadon tervezhető (földrajz, 11.a) péntek 0. óra, 16-os terem
      szabadon tervezhető (földrajz, 12.a) péntek 6. óra, 26-os terem
5. Fábiánné Forrai Aranka 22+3 ó.k. szabadon tervezhető (magyar, 12.a) szerda 0. óra, 07-es terem
6. Kiss Andrea 22 felzárkóztató foglalkozás (matematika, 12.c) hétfő 8. óra, 14-es terem
      felzárkóztató foglalkozás (matematika, 11.b) kedd 8-9. óra, Sz02-es terem
      felzárkóztató foglalkozás (matematika, 12.b) csütörtök 7. óra, 14-es terem
7. Káplárné Bacskai Mariann 4 felzárkóztató foglalkozás (matematika, 12.b) csütörtök 7. óra, 24-es terem
8. Kocsisné Sebestyén Ildikó 22 felzárkóztató foglalkozás (matematika, 11.d) hétfő 7. óra, Sz13
      felzárkóztató foglalkozás (matematika, 12.a) kedd 7. óra, 13-as terem
      felzárkóztató foglalkozás (matematika, 10.a) szerda 8. óra, 05-ös terem
9. Kovács Attila 24 tehetségfejlesztő foglalkozás (testnevelés, 12.) csütörtök 7-8. óra, tornaterem
10. Kovácsné Péter Anita 22 szabadon tervezhető (matematika, 11.a) kedd 0. óra, Sz12
      felzárkóztató foglalkozás (informatika, 12.c) szerda 8. óra, 12-es terem
      felzárkóztató foglalkozás (matematika, 9.d-10.d) csütörtök 8-9. óra, K/1-es terem
11. Major Márta 20 kézműves szakkör  
      énekkar  
12. Nagy Mária 25 szabadon tervezhető (angol, 11.a) csütörtök 7. óra, 03-as terem
13. Nagy Zsuzsanna 19 tömegsport szerda 8. óra, tornaterem
14. Nagyné Békési Anikó 22 szabadon tervezhető (informatika, 11.a) csütörtök 7. óra, 12-es terem
      tanórán kívüli foglalkozás (9.b) szerda 7-8. óra, 12-es terem
         
15. Sápiné Katona Ildikó 25 szabadon tervezhető (angol, 12.a) péntek 0. óra, 13-as terem
16. Sereg János 15+8 KVT+1 ó.k. felzárkóztató foglalkozás (matematika, 12.d) kedd 7. óra, 06-os terem
      felzárkóztató foglalkozás (matematika, 12.d) szerda 7. óra, 06-os terem
17. Soltiné Kránitz Fatima Flóra 23 szabadon tervezhető (német, 12.a) kedd 0.óra, 16-os terem
18. Szilágyi Adrienn 25 szabadon tervezhető (történelem, 11.a) péntek 0. óra, 26-os terem
19. Székely Tünde 22 közöss.szolgálattal kapcs. foglalk. kedd 6. óra, szerda 7. óra
      felzárkóztató foglalkozás (kémia, 10.a) csütörtök 0. óra, 05-ös terem
      felzárkóztató foglalkozás (kémia, 9.a) péntek 0. óra, 22-es terem
20. Tóthné Suhanesz Judit 24 tanórán kívüli foglalkozás (angol, 12.d) szerda 7. óra, 13-as terem
      tanórán kívüli foglalkozás (angol, 10.b) hétfő 0. óra, 08-as terem
21. Vitálisné Szécsi Anikó 23 szabadon tervezhető (matematika, 12.a) kedd 6. óra, 02-es terem
      tanórán kívüli fpglalkozás (matematika 10.d) csütörtök 7. óra, 22-es terem
      tanórán kívüli foglalkozás (kémia, 10.d) péntek 0. óra, 22-es terem