Nyitott kapuk napja: 2017. november 13. és 15.

További információ: JPG formátum

Beiskolázási tájékoztató 2018/2019 tanévre: PDF formátum

Nagy József
intézményvezető
magyar nyelv és irodalom-történelem
Káplárné Bacskai Mariann
intézményvezető-helyettes
matematika-informatika

 

 
 
  Varga-Házi Anikó
kollégium-vezető
német nyelv
 
Badar Ildikó
angol nyelv
 
   

Balázs Sándor
kollégiumi nevelőtanár
 

Csiginé Nagy Krisztina
magyar nyelv és irodalom-történelem
   
 

Dobai Szilvia
magyar nyelv és irodalom
 
 
  Dr. Péterffy Albert
óraadó
belügyi rendészeti ismeretek, fegyveres szervek és vagyonvédelem
   
 
  Fábiánné Forrai Aranka
magyar nyelv és irodalom
 
 Faggyas Viktória
biológia-kémia
   
 
Farkasvölgyi Győző
történelem-földrajz
 
Farkasvölgyi Győzőné
 történelem-földrajz
   
 
Fekete Attila
kollégiumi nevelőtanár

Gombosné Kovács Kinga
(helyettesítő tanár)
matematika
   
 
Herczeg Marianna Krisztina
magyar nyelv és irodalom-történelem
   Kabai Zsuzsanna
(helyettesítő tanár)
matematika
   
Kesjár András
testnevelés
 
  Kesjárné Sós Anikó
kollégiumi nevelőtanár
   
Kiss Andrea
matematika-informatika
 

Kocsisné Sebestyén Ildikó
matematika
   
Kovács Attila
testnevelés
 
Kovácsné Péter Anita
matematika-informatika
   
 
  Major Márta
ének-zene-rajz és művészetek
 
Nagy István
önvédelem (judo)
   
 
  Nagy Mária
angol nyelv
 
Nagy Zsuzsanna
testnevelés
   



Nagyné Békési Anikó
informatika

 

Péterffyné Nagy Mária
kollégiumi nevelőtanár
   
 
Polonkainé Angalét Zsuzsanna
német nyelv-történelem

Puskás Viktória
angol nyelv
   
 
Sápiné Katona Ildikó
angol nyelv-történelem
Sass András Csaba
óraadó
fegyveres szervek és vagyonvédelem
   
Sereg János
matematika

Solti Attila
kollégiumi nevelőtanár
   

Soltiné Kránitz Fatima Flóra
német nyelv-magyar nyelv és irodalom

Szabóné Dr. Végh Annamária
óraadó
jogi és közigazgatási ismeretek

   

Székely Tünde
fizika-kémia
 


 

Széll Gábor
önvédelem (kung-fu)
8. Mesterfokozat Kelet-európai Főinstruktor helyettes
A rendvédelmi szervek és a hadsereg közelharc kiképzője

   

Szilágyi Adrien
(helyettesítő tanár)
magyar nyelv és irodalom-történelem

Szőllősi Katalin
német nyelv

   

Tollas Vince
óraadó
belügyi rendészeti ismeretek, fegyveres szervek és vagyonvédelem

Tóthné Suhanesz Judit
német nyelv

   

Török Emese
angol nyelv-magyar nyelv és irodalom

Vitálisné Szécsi Anikó
matematika-kémia